OFERTY PRACY - Key Account Manager

Zatrudnimy opiekuna klienta do obsługi istniejących projektów, jak również do pozyskiwania nowych projektów. Mile widzane osoby z kontaktami na rynku usług telekomunikacyjnych.

WYMAGANIA:

ZAKRES OBOWIAZKÓW:

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na etat - praca 8h dziennie w centrum Warszawy. Praca może wiazać się z wyjazdami na krótkie 1-2 dniowe delegacje w Polsce i czasami za granicą.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@telebot.pl

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telebot Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, przy ul. prym. kard. Stefana Wyszyńskiego 19/7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania."

« powrót

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...