Leasing sprzętu IT i telekomunikacyjnego

Planujesz zakupy sprzętu i oprogramowania IT lub telekomunikacyjnego? Jeśli tak to skontaktuj się z nami. Nasza firma współpracuje z GrenkeLeasing sp. z o.o. spółką partnerską międzynarodowej grupy finansowej Grenkeleasing AG z Baden-Baden.

Oferujemy finansowanie nowoczesnych technologii, w tym w szczególności, sprzętu komputerowego (komputery, oprogramowanie itp.), kserograficznego oraz sprzętu telekomunikacyjnego (serwery, macierze dyskowe itp.). Dostarczymy, wdrożymy, zapewnimy finansowanie i załatwiamy za Państwa wszelkie formalności związane z umową leasingową.

Zalety leasingu:

Jak działamy?

Nasz leasing to nawet 100% wartości sprzętu (bez pierwszej wpłaty), finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani finansowaniem nowoczesnych technologii (sprzętu komputerowego, kserograficznego, telekomunikacyjnego), serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy. 

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...