Wirtualna Centrala

System wirtualna centrala to nowoczesne i bardzo skuteczne rozwiązanie dla firm i organizacji, które chciałyby zapewnić efektywny kanał komunikacji dla pracowników, kontrahentów lub klientów. To innowacyjny system, który stanowi alternatywę dla bardzo drogich i skomplikowanych rozwiązań sprzętowych.

Wirtualna centrala to szereg interesujących usług, niezwykle prostych do zaimplementowania, poprzez standardową przeglądarkę internetową. Zarządzanie i modyfikowanie usług odbywa się poprzez intuicyjne panele, a dodatkowo na każdym kroku czekają na użytkownika, zrozumiałe dokumentacje i systemy pomocy.

Wirtualna centrala umożliwia m.in. uruchamianie usługi zapowiedzi głosowych tzw. IVR,  zarządza połączeniami telefonicznymi,  pozwala tworzyć dowolne reguły blokowania połączeń poszczególnych użytkowników, tworzyć schematy telefonicznej obsługi klienta, umożliwia odtwarzanie  przypisanego pliku dźwiękowego / zapowiedzi głosowej, kieruje przychodzące rozmowy zarówno na telefon stacjonarny jak i  komórkowy, definiuje przedział czasu pracy, pozwala odbierać faksy poprzez skrzynkę e-mail, przeglądać, a następnie analizować  raporty z działań telekomunikacyjnych a także umożliwia nagrywanie rozmów ich zapis i eksport na skrzynkę pocztową i wiele więcej.

Odbiorcy wirtualnej centrali ?

Dodatkową zaletą wirtualnej centrali jest to, iż możemy w każdej chwili zmieniać, modyfikować ustawienie logiki zachowania IVR, a także  definiować różne warianty zachowania systemu w momencie połączenia ze zdefiniowanym i przypisanym wcześniej numerem telefonu. Wirtualna centrala to nowoczesny i efektywny system dostępny dla każdego przez 24 na dobę. 


Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat systemu Wirtualnej Centrali, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą lub bezpośrednio z działem handlowym naszej firmy.

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...