Telelinia

Czy chcieliby Państwo stać się posiadaczem narzędzia, które umożliwi każdemu potencjalnemu klientowi na zrealizowanie połączenia telefonicznego do Państwa firmy, bezpośrednio z firmowej strony internetowej ? 

Jeśli tak, to proponujemy zainteresować się systemem Telelinia, który pozwoli zainicjować Państwa klientom rozmowę telefoniczną lub rozmowę za pomocą specjalnego komunikatora  instalowanego na komputerze. Poprzez specjalny panel, wkomponowany w firmową stronę internetową, potencjalny klient wybiera zdefiniowaną zakładkę lub określony numer telefonu do danej osoby tj. pracownika, konsultanta, działu firmy itd.  i rozpoczyna rozmowę, według standardowej stawki operatora. Za koszty połączeń płaci firma czy też instytucja, która ową usługę oferuje oraz udostępnia dla swoich obecnych jak i przyszłych klientów.


To rozwiązanie niespotykane na rodzimym rynku, jednak bardzo mocno cenione poza granicami naszego kraju. Posiadając tego typu narzędzie, to klient decyduje o tym, czy wykonać telefon do Państwa firmy, czy też nie. Warto zwrócić uwagę na to, iż to Państwo określają (predefiniują) z jakimi numerami klient może się kontaktować, poprzez intuicyjny w obsłudze panel zarządzania usługą.

Telelinia to:

System może współpracować z oferowaną przez nas wirtualną centralą, systemem IVR, a także infoliniami. Oprócz tego istnieje możliwość zainstalowania specjalnego komunikatora, dzięki czemu rozmowy będą przyjmowane przy pomocy komputera bez potrzeby obsługi telefonów i drogich central telefonicznych.

Dzięki temu, iż usługa jest oparta o atrakcyjny  model abonamentowy, może być dostępna dla każdego. Miesięczny koszt jaki musimy ponieść, aby wykorzystywać aplikację na firmowej stronie jest równy 50 zł/mc, nie licząc kosztów za połączenia telefoniczne, które ponosi firma czy instytucja oferująca tę usługę.

W przypadku zainteresowania systemem Telelinia, bądź też chęcią uzyskania bardziej szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą lub bezpośrednio z działem handlowym.

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...