TeleWeb

Oferujemy Państwu nowoczesne narzędzie, które pozwala na firmowej stronie, portalu czy sklepie internetowym umieścić tzw. formularzcall back" (oddzwanianie), pozwalający zainteresowanej osobie pozostawić pytanie i oczekiwać  konsultacji ze specjalistą.

Zasada działania aplikacji jest niezwykle prosta i polega na tym, iż zainteresowana osoba wpisuje swój numeru telefonu w formularzu „call back", umieszczonym np. na  firmowej stronie internetowej,  a następnie określa termin w jakim system powinien zestawić połączenie pomiędzy nim a konsultantem firmy. W ustalonym czasie system automatycznie rozpoczyna pracę i łączy konsultanta z potencjalnym klientem. Jeśli konsultant, nie może w danej chwili przeprowadzić rozmowy, wciska odpowiedni przycisk na swoim telefonie i tym samym informuje system, aby ponownie zestawił połączenie za kilka minut. 

TeleWeb  to:

System TeleWeb to profesjonalne rozwiązanie pozwalające m.in. zdobyć nowych klientów, poprawić jakoś obsługi, a także wyróżnić swoją firmę czy organizację na tle konkurencji dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i niespotykanych na rynku technik teleinformatycznych. Dzięki temu, iż usługa jest oparta o atrakcyjny  model abonamentowy, może być dostępna dla każdego. Miesięczny koszt jaki musimy ponieść, aby wykorzystywać aplikację na firmowej stronie jest równy 50 zł/mc, nie licząc kosztów za połączenia telefoniczne, które ponosi firma czy instytucja oferująca tę usługę.


Oprócz tego, jeśli chcieliby Państwo zapewnić pełen profesjonalizm i błyskawiczna odpowiedź na pojawiające się zapytania ze strony klientów, proponujemy integrację aplikacji Call Back z usługą Follow Me, której głównym zadaniem jest wyszukanie wolnego konsultanta i błyskawiczne zestawienie rozmowy pomiędzy nim a osobą która zadała pytanie poprzez formularz umieszczony na firmowej stronie internetowej.

W przypadku zainteresowania usługą TeleWeb serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...