Teleankieta

Teleankieta to innowacyjny system ankietowo - badawczy przeznaczony dla firm i organizacji, które przeprowadzają badania ankietowe bądź realizują działalność badawczą.

Głównym zadaniem systemu jest bezosobowe wykonywanie połączeń do zdefiniowanej wcześniej grupy osób i zadawaniu pytań, na które osoba ankietowana odpowiada poprzez naciskanie odpowiedniego klawisza w swoim telefonu. System to odbiera, następnie przetwarza i generuje profesjonalny raport. Prowadzenie badań ankietowych poprzez system Teleankieta  może być zrealizowany na dwa sposoby. Pierwszy to podążanie za komunikatem głosowym i przyciskanie odpowiednich klawiszy przez osobę badaną. Drugi sposób to udzielanie odpowiedzi TAK lub NIE i wciskanie odpowiednich klawiszy przez badaną osobę w klawiaturze swojego telefonu. Oprócz tego udzielone przez respondentów odpowiedzi mogą być nagrywane i zapisywane w bazie systemu.

System Teleankieta posiada także zaawansowane możliwości tworzenia rozbudowanych formularzy ankietowych lub całych scenariuszy badań. Jest on w pełni zautomatyzowany, jedyne funkcje, które realizuje użytkownik to konfiguracja systemu i analiza wyniku ankiety badawczej.

Dzięki nowoczesnej architekturze systemu i zaawansowanym funkcjom użytkownik ma dostęp do wyników, także w czasie rzeczywistym, czyli na etapie realizacji poszczególnych prac ankietowo - badawczych.

Narzędzie to pozwala w szybkim czasie  zbadać i przeanalizować np. opinię publiczną, klientów lub kontrahentów firmy bądź też profesjonalnie zrealizować badanie marketingowe produktu lub usługi.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat systemu Teleankieta, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą lub bezpośrednio z działem handlowym naszej firmy.

 

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...