Systemy dla Call Center / Contact Center

Specjalizujemy się w budowaniu nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych i aplikacji dla potrzeb Call Center. Projektujemy, wdrażamy, integrujemy systemy, a także kompleksowo zarządzamy oprogramowaniem stworzonym dla naszych klientów. Oprócz tego zapewniamy szkolenia użytkowników zarówno od strony administracyjnej jak i użytkowej.

W czasach wszechobecnej konkurencji wyróżniamy się na rynku tym, iż oferujemy systemy innowacyjne, oparte o nowoczesną technologię z zachowaniem funkcjonalności, stabilności działania i intuicyjności obsługi. Dzięki temu, iż w procesie realizacji każdego systemu zaangażowani są specjaliści od telekomunikacji, informatyki, zarządzania czy też marketingu, finalny produkt jest przygotowany profesjonalnie, a co najważniejsze jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań  odbiorców.

Oprócz tego każdy nasz klient może liczyć na specjalistyczne konsultacje, analizy i doradztwo na każdym etapie realizowanych prac.


Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą bądź tez chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat innych oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub bezpośrednio z naszym biurem.

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...