Doradztwo, Wdrożenia i Integracja systemów

Świadczymy usługi doradcze, wdrożeniowe, a także serwis i integrację systemów oraz aplikacji teleinformatycznych. Oferujemy pomoc w usprawnieniu i optymalizacji procesów teleinformatycznych, zachądzących wewnątrz Państwa firmy oraz wdrażaniu funkcjonalnych i efektywnych  systemów telekomunikacyjnych.


Realizując poszczególne usługi dobieramy technologię w oparciu o specjalistyczne analizy i techniki tak, aby każdy finalny produkt usprawniał procesy biznesowe naszych klientów i był zawsze zgodny z ich oczekiwaniami, a także  przyjętymi założeniami. Jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zadania związanego z telekomunikacją, jednak w szczególności realizujemy w sposób kompleksowy rozbudowane systemy i aplikacje, a także najwyższej jakości zintegrowane rozwiązania teleinformatyczne.


Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub bezpośrednio z naszym biurem.

 

Telekomunikacja aktualności

2013-09-03 15:53:50

Nowi klienci - światłowody, usługi głosowe i kolokacja

Grono naszych zadowolonych klientów cały czas rośnie, ostatnio dołączyli do nas: Sekwencja Sp. z o.o., Państwowy Instytut Geologiczny, Habion Technology Sp. z o.o., Atrium 21 Sp. z...


2013-09-03 15:35:04

Hosting i kolokacja - szybko i redundantnie

Z przyjemnością informujemy, że w ramach oferowanych przez naszą firmę rozwiązań hostingowych i kolokacyjnych od 1 września 2013 zapewniamy pełny backup danych w zdalnej...